Deze wijn van een oude wijnmakerij van de familie Oria de Rueda opgericht in 1897 door en behoort tot een van de meest prestigieuze wijnhuizen van de streek. 100% Monastrell, gemaakt van de beste druiven die groeien aan zeer oude wijnstokken met een lage opbrengst.
De 100% Monastrell druiven, afkomstig van zeer oude wijnstokken die zorgen voor lage opbrengsten. Dit maakt het sap geconcentreerder en de wijn smaakvoller!
De Casablanca Vinas Viejas Monastrell is bekroond met een gouden medaille tijdens de Mundus Vini 2020 en heeft daarnaast nog de speciale prijs gewonnen; ‘The Best of Show Valencia’, wat deze wijn de beste uit zijn categorie maakt. Prijs/kwaliteitverhouding is bij deze wijn uitstekend.
Mooi om zo te drinken maar past ook goed bij lam en gevogelte.
Schrijf je in en ontvang als eerste onze nieuwste aanbiedingen!
Openingstijden gelden voor onze fysieke winkel.
In verband met de verkoop van alcohol is onze webshop alleen geschikt voor bezoekers van boven de 18.